top of page

palju on asju mida ma saan sinu jaoks teha

Loengud, kontserdid, väelaulude õhtud, kitarritunnid, laulu kirjutamise tunnid

1. LOENGUD rändamisest, unistamisest, oma huvide leidmisest!

Olen andnud ja annan hea meelega loenguid koolitustel, seminaridel ja koosviibimistel: teemadeks 
"Kuidas rännata ilma hirmuta" (selle vajalikkus silmaringi avardamiseks, kuidas alustada, kuidas seda saab teha absoluutselt igaüks, millised on takistused, minu rännuseikade pajatused)  

"Unistamise teadus"  (kuidas avardada oma mõttemaailma, kuidas unistada suurelt ja oma plaane reaalselt teostada, kust saada inspiratsiooni ja toetust, kuidas muuta oma negatiivseid mõttemustreid jt. teemad)

"Oma kingituse leidmine ja õppeala valimine" (kuidas leida milles ma hea olen? millised on minu tõelised väärtused? Kuids valida eriala nähes suurt pilti? keda eeskujuks võtta? Mida vältida. Alternatiivsed õppimise vormid. Hoiatan, et ma propageerin rändamist ja põhjalikku eneseuuringuttööd enne ülikooli astumist, sest 70% eesti õpilastest avastab teisel õppeaastal, et nad tahaksid hoopis midagi muud õppida. Esiteks tuleb avardada silmaringi ja leida see, mida sa tõeliselt armastad, mis sind köidab, seda isegi proovida ja alles siis saab valida õppeala. Aitan inimestel leida seda, mis neid tõeliselt huvitab, mitte mida sotsiaalne süsteem või vanemad peale suruvad)
Minu kuulajateks on olnud õpetajad, riigitöölised, koolinoored ja erinevate firmade kollektiivid. Olen andnud kümneid loenguid Gümnasistidele, sest see on minu lemmik sihtgrupp! Noored, kes reaalselt julgevad ja saavad kohe oma elu muuta, enne kui pangalaenud ja tavarutiin inspiratsiooni kinni panevad ja noore ära kodustavad.

2. VÄELAULUDE ÕHTUD sinu SÜNDMUSEL

Lisaks iganädalastele väelaulu õhtutel anname igal aastal paarkümmend privaatset väelaulude õhtut. Vajadusel väelaule tegema oma mikrofonide ja tehnikaga ning tavaliselt vähmalt kolmekesi. Laulame koos sinu sõpradega regilaule, mantraid, keldi ja skandinaavia laule ja aafrika laule ning see on tavaliselt koosviibimise kulminatsiooniks või tipphetkeks. Suureks üllatuseks laulavad meie õhtutel kaasa peaagu kõik, isegi need, arvavad, et nad ei oska laulda või ei ole varem julgenud. See on ideaalne sündmus ükskõik koolituse lõpetamiseks, aastakoosoleku lõpetamiseks, sünnipäeva kulminatsiooniks või lihtsalt sõprade koosviibimisel. Eriti sobivad vaimsuse, jooga, teraapiate ja muusikaga seotud sündmused. Soovime, et väelauludel oleks osalejaid vähemalt 20 inimest. Maksimaalset piirangut ei ole

Kutsu meid

Festivalile, sünnipäevale,

oma stuudiosse, joogaõhtule, töökollektiivi peole, seminari lõputseremooniaks, pulma, pulmaaastapäevale või

aja lihtsalt sõbrad kokku ja teeme ühe väelaulude laulmise.

3. KONTSERDID : indigolapsed, tane mahuta, tom&sõbrad

Indigolapsi saad kutsuda esinema aastaringselt. Tuleme kas täiskoosseisus või tulevad need, kes saavad. Kui meid on kokku neli-viis siis saab juba korraliku kontserdi.

www.indigolapsed.ee

broneeri: ilmahirmuta@gmail.com

väelaulude ja shamansitlike

laulude ansambel Tane Mahuta 

Varakult ette broneerida, sest kõik liikmed ei pruugi Eestis olla. Laulame tšellol, flöötidel, šhamaanitrummil mantraid, loitse, palveid. Heal juhul saab kuulata ka kõrilaulu

broneeri: ilmahirmuta@gmail.com

Tom Valsberg ja sõbrad

tähendab seda, et tulen nende sõpradega, kes saavad tulla ja laulame neid laule mida parajasti soovime laulda + sinu soovilaule. Tavaliselt on tegu väelaulude kontserdiga aga võime lisada Indigolaste laule ja isegi mõningaid Manki Maindi laule.

broneeri: ilmahirmuta@gmail.com

3. telli oma laul või luuletus või küsi laululoomise tunde või kitarritunde.

Hea meelega teen sulle või sinu poolt sinu sõbrale laulu. Võib sünnipäevaks või firmateemalise võib jõuluteemalise. Võin luua lauluks sinu luuletuse. Võin kirjutada sinu lauluviisile sõnad. Võin loodud laulu ise või koos Jane Kruusiga sisse laulda ja sulle saata. Võid minu loodud laulu koos minuga salvestada ja sõbrale saata. 

Võid võtta minult eratunde: laulude ja luuletuste loomisel ja ka kitarrimängul! Kitarri olen ise õppinud, seega mul on oma stiil, rütmid ja süsteemid. Kui see sulle meeldib, siis just seda võib sulle õpetada.

Siin üks näide. Sõber saatis mulle oma ümisetud laulu. Ma tegin sellele kitarrisaate, mängisin selle sisse ja saatsin talle teisest maailma otsast tagasi mp3 failina. Kõik see toimus ühe päeva jooksul!
Laul: LOODUSLAPS
sõnad: Igor Rikk

bottom of page