top of page

KUIDAS RÄNNATA ILMA HIRMUTA

Tom Valsberg on iseäralikest ideedest pakatav rändmuusik ja sõnasepp, kes on viimase kümme aasta jooksul ohtralt maailmas ringi reisinud. Rännakutest inspireeritult on Tom kirjutanud palju Indigolaste laule ja avaldanud Eesti Ekspressis luuletusi ning rännulugusid.

 

Raamatu "Kuidas rännata ilma hirmuta" esimene osa räägib välismaal reisimisest ja sellega seotud hirmude ületamisest. Teine osa kõneleb rännakutest, mida on võimalik kogeda kodumaalt lahkumata: meditatsioonist, hingerännaku-taimedest ning väelauludest/-tantsudest. Kolmas osa käsitleb elu kui rännakut sünnist surmani. Seal filosofeerib Tom teemadel ego, soov omada olemasolevast rohkemat, looja, inimsuhted, surm ja tänulikkus.
See lauludest, luuletustest, mõtisklustest ja põnevatest rännulugudest pakatav kirjatükk on omamoodi rändamise käsiraamat ning pakub igale avarduda-soovijale kindlasti innustust ja tuge.

Raamat on saadaval

raamatupoodides

üle eesti!

- Käesoleva raamatu kirjutas Tom Valsberg 2012 aastal Tais ja Indias eesmärgiga inspireerida oma lugusid jutustades teisi eestlasi rändama nii enda sees kui laias maailmas.

 

- Raamatuga on kaasas CD plaat parimate rännakutel kirjutatud lauludega.

 

- Raamatu andis Tom välja välja 300 hooandja abiga, kes toetasid raamatu valmimist ja said toetuse vastutasuks raamatu.

 

- Esimesed 1000 ekspemplari müüdi välja esimese kolme kuuga.

 

- 2016 aastaks on ostetud raamatut üle 3000 eksemplari.

bottom of page