Vajalik

Info

OSALEJATELE TEADMISEKS
2021 LASTELAAGER TÄISKASVANUTELE toimub hoopis LAITSE GRANIITVILLAS!

★ Miks LAITSES? ★

Sest eelmisel aastal käis Lastelaagris jõujunn Tauno Kangro, kes sündmusest niivõrd vaimustus, et kutsus kogu laagri enda koju! Graniitvillas on megasuur skulptuure täis hoov, kaks sauna, tünnisaun, megasuur saal, kus pidu panna, kaks kassi, Eesti suurim kamin ja megasuur muruplats, kus püherdada ja mängida! Seal on kaheksa luksuslikku sviiti, kuhu mahub ära umbes 40 täiskasvanud last! Ülejäänud lapsed võivad telkides magada!

★ Kes suuri lapsi kasvatavad? ★

Lõplikku kasvatajate nimekirja veel ei tea, aga kindlasti teeb krutskeid ja väelaule Tom Valsberg, sporti ja tsirkust Illimar Pilt, näitemängu Sandra Lange, tantsitab Merrit Helistve, hingelaule laulab Kati Lumiste ja olukorda hoiab kontrolli all jutuvestja Erki Kaikkonen! Diskot teeb kas Arne Lauri või Rain Tunger. Trumme ja rütme õpetab kas Rauno Vaher või Siim Koppel. Kõik plaanid võivad muutuda, aga kindlasti saab eriti äge olema!

Registreeru unistustesuvelaager@gmail.com
Laagri tasud
Varajane linnuke
Tavapilet
Viimase hetke vennike
Registreerudes kuni 1. märtsini.
AINULT 6 pääset.

 

222 eur

 

Hind kehtib, kui tasud kogu summa või pool summat deposiidina!

kuni 1.juunini

289 eur

Alates 1.juunist kuni kohti jätkub

299 eur

Kui kohti jätkub!

NB! Pakkuda on 10 soodushinnaga kohta, kui soovid ööbida kodus või telgis. Arvesta hinnast maha 25 eurot ja kirjuta registreerudes: ööbin mujal.
1/5