Meie imelise laagri info

Meie filosoofia
“Kui me oleme lapsed, siis tahame ruttu suureks kasvada! Kui me oleme suured, igatseme olla jälle rõõmsad, julged ja avatud nagu lapsed!”

 

♫ Millised on lapsed? ♫ Nad julgevad joosta, isegi kui kuhugi pole joosta! Nad julgevad laulda nagu keegi ei kuuleks! ♫ Nad julgevad tantsida nagu keegi ei näeks ♫ Nad julgevad võõrastele naeratada! Nad julgevad küsida kõike! Nad julgevad eksida- ja nad on ARENEMISVÕIMELISED!
                       ♫♪♫ See lapselik avatus on meie sees olemas aga me peame ta välja laskma. Väelaulude laager ongi selleks, et me saaks kogenud usaldusväärsete õpetajate silma all enda sisemise lapse jooksma. Me laulame koos ja tantsime. Me vaatame üksteisele silma ja sööme koos ühes suures ringis. Me õpime hääleharjutusi, uusi mantraid ja väelaule ning mediteerime ja teeme joogat. Me peame maha ühe korraliku tantsupeo ja kolm korralikku väelaulupidu.

                    ♪ Kuigi meile meeldib magada kaua, siis me armastame hommikuid veelgi rohkem ja ärkame vara!  Laulame päeval päikesele ja öösel kuule ja hüppame koos ehk isegi karastavasse vette! See ei ole kohustuslik aga nagu paljud väljakutsed meie laagris, on see rangelt vabatahtlikult soovitatav! :) Tule, kui julged! Kui ei julge, tule ikka! Sa ei kahetse! :)

Kasvatajad
 Õpetajad 2018
Kasvatajad
 Õpetajad 2016
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now