Unistuste
Suvelaager

2015 aastal eksperimendist alguse saanud unistuste Suvelaager jätkab juba seitsmendat aastat ja kogub järjest enam hoogu. Soovitame registreeruda varakult, sest sel aastal on meil kohti ainult 40le Suurele Lapsele! 

"Inimesed ei lõpeta mängimist, sest nad jäävad vanaks. Nad jäävad vanaks, sest nad lõpetavad mängimise!" 

                                                 latino muusik Fantuzzi, 2016 peakasvataja.

★ Sel suvel 2021 toimub Lastelaager Täiskasvanutele 6.- 8. augustil TAUNO KANGRO juures Laitse Graniitvillas
Diskot teeb kas Rain Tunger või Arne Lauri, trumme õpetab kas Rauno Vaher või Siim Koppel, väelaulu ja ulakust teeb Tom Valsberg, olukorda hoiab kontrolli all jutuvestja Erki Kaikkonen, näitemängu teeb Sandra Lange, tantsitab Merrit Helistve, sporti ja tsirkust teeb Illimar Pilt ning hingelaule laulab Kati Lumiste

✿ Mis on toimunud läbi aastate? ✿ Sel aastal juba SEITSMES LASTELAAGER!


✿ 2015 aasta laagris avasime oma häält Jane Kruusi juhatusel, kuulasime Satyadev Barmani loenguid, mängisime arendavaid mänge Erki Kaikkoneniga, leidsime voodi alt surnud hiire, tegime diskot tünnisaunas Arne Lauriga, joogatasime, vaimlesime Joosep Kõrvitsaga, õppisime jutusaua ringis rääkima, mängisime jalkat ja kossu Tom Valsbergi ja Joosep Kõrvitsaga, laulsime igal õhtul mantraid ja väelaule.✿⊰ Osales 35 täiskasvanud last. Laager toimus Pariisi Puhkekülas.

2016 aasta laagris keskendusime hääle avamisele ja seda aitasid teha latino legend Fantuzzi, hääleõpetaja Igor Ezendam ja Triinu Taul! Osales 47 täiskasvanud last! Sõime krishnaiidide imelisi taimetoite! Toimus Kallaste Talus, Laitse kandis.

2017 aasta laagris olid trummimas, rütmimas ja mantraid laulmas multiinstrumentalist Pepe Danza Uruguaist ja Satyadev Barman Indiast. Keskendusime rohkem rütmidele. Osales 45. Toimus Vango imedemaal, Pärnumaal.

2018 aasta laagris oli kohal Vijay Krishna india rütmidega ja erikülaliseks Mustamäe valsi autor ja torupillimängija Avo Tamme! Laager toimus toimuvad  Adila Puhkekeskuses! Osales 44 last.

2019 aasta laagris oli tansuõpetajaks Margit Foht, diskot ja joogat tegi Arne Lauri, mantraid õpetas Vijay Krishna ja ekstaatilist tantsu tegi Romet Preismann! Osales 47 täiskasvanud last. Toimus Adila puhkekeskuses.

2020 aasta laagris keskendusime eneseväljendamisele, oma kire leidmisele ja väe kogumisele oma elus positiivsete muutuste loomiseks. Tom Valsberg viis meid erinevate kultuuride maailmamuusikasse, Sandra Lange tegi näitemängu, muinasjutte rääkis Erki Kaikkonen, tantsuhaldjad Margit Foht ja Merrit Helistve lennutasid meid kõrgustesse ning Marlen Annabel Kubri õpetas, kuidas oma elu teadlikult luua. Ekstaatilist mussi mängis DJ Ivo Naries. Osales 46 täiskasvanud last. Toimus Adila puhkekeskuses.

Kohaloleku ja rõõmu õpetaja

Kohaloleku ja rõõmu õpetaja

üksteise äratamine

üksteise äratamine

kaisutamise ring

kaisutamise ring

muinasjutuvestja Erki

muinasjutuvestja Erki

öine disko Arne Lauriga

öine disko Arne Lauriga

tantsukava

tantsukava

häälejooga õpetaja Jane Kruus

häälejooga õpetaja Jane Kruus

võrkpall veepommiga

võrkpall veepommiga

peidumäng

peidumäng

väetantsud

väetantsud

väelaulude õhtu

väelaulude õhtu

jutusaua ring

jutusaua ring

mantrababa Satyadev Barman

mantrababa Satyadev Barman

ringmängud

ringmängud

jagamisring

jagamisring

ai ramsamsaa mäng

ai ramsamsaa mäng

hommikujooga Arne Lauriga

hommikujooga Arne Lauriga

hommikuvaimlemine Joosep Kõrvitsaga

hommikuvaimlemine Joosep Kõrvitsaga

psühhedeelne muinasjutt

psühhedeelne muinasjutt

kõik mis ilus
on siin lubatud
Laagri tasu kuni 1. juunini 289.-Registreerudes peale 1. juunit
299.-

Sisaldab sööki, majutust, rõõmu, tantsu ja tralli!

Võta meiega ühendust
Pea Kontor

Kastani 15, Tallinn

lllimar Pilt

56912070

unistustesuvelaager@gmail.com

laagri vastukajaD

Laul on läbi aegade olnud vaieldamatult kõige võimsam eneseavastusteekond. Kui laule lisada tubli annust väge, tantsu, mänge ning segada see läbi Tomi ja tema tiimi vapustava loomingulisusega ja kõike läbistava armastusega, siis tulemuseks on puhas maagia ja rõõmu laager, mis avardab su olemust igal tasandil!

Joonas Saks

Hea oli kohale tulla, kohal olla, kulgeda ajatult ja siis kogeda seda soojust, lähedust ja armastust läbi kaaslaste, laulu, tantsu ja mängu. 

 

Merle Birk

Nädalavahetus täis laulu, tantsu, mängulusti, üllatusi ja otsatut rõõmu. Kahtlemata kõige lahedam lastelaager, mis kunagi toimunud on!

Maria Ševeljova

Väga tore laager oli. Tänu teile ja kõigile laagrikaaslastele sai kogetud nii palju rõõmu, headust, südamlikkust ja vabanemist – karta on, et olen veel mõnda aega selle kõige mõju all. Aitäh teile selle kõige eest ja jään ootama uusi kohtumisi.

 

Anneli Kährik

Aitäh nende ühiste laulmiste eest, mis panid liikuma energiad ja tekitasid üksolemise tunde. Aitäh nende mängude, tantsude ja muinasjuttude eest, mis panid olema hetkes siin ja praegu. Aitäh teadmiste eest, mis avardasid silmaringi. Aitäh hommikuvaimlemiste eest, mis tuletasid meelde, et kõike ei ole vaja elus liiga tõsiselt võtta. Elu on mäng, mida igaühel tuleb ise mängida. Olen tänulik.

 

Heidi Allikas

Elu parim nädalavahetus! Need kolm päeva veetsin nagu muinasjutus, tagasi argipäeva jõudes ei saanud mitu päeva aru, kas see oli üks vapustavalt hea uni või juhtus see kõik päriselt. Aitäh, et sain maitsta, et elu võib olla üks katkematu joovastav õnnetunne - seeme on idanema pandud :)

 

Katti Aumeister

Please reload