top of page
Unistuste
Suvelaager

2015 aastal eksperimendist alguse saanud unistuste Suvelaager jätkab juba üheksandat aastat ja kogub järjest enam hoogu. Soovitame registreeruda varakult, sest sel aastal on meil kohti ainult 40le Suurele Lapsele! 

"Inimesed ei lõpeta mängimist, sest nad jäävad vanaks. Nad jäävad vanaks, sest nad lõpetavad mängimise!" 

                                                 latino muusik Fantuzzi, 2016 peakasvataja.

★ Sel suvel 2023 toimub Lastelaager Täiskasvanutele 3.-5.augustil TAUNO KANGRO juures Laitse Graniitvillas. PEAKASVATAJA ON MEIE KÕIGI LEMMIK hipikuningas FANTUZZI!
Väeloomad äratab Elisabeth Sauväelaulu ja ulakust teeb Tom Walsberg, olukorda hoiab kontrolli all jutuvestja Erki Kaikkonen, hularõngaga möllutab Aive Asperk, tantsitab Merrit Helistve, sporti ja tsirkust teeb Illimar Pilt ning kindlasti on veel toredaid üllatusi tulemas! 

✿ Mis on toimunud läbi aastate? ✿ Sel aastal juba ÜHEKSAS LASTELAAGER!


✿ 2015 aasta laagris avasime oma häält Jane Kruusi juhatusel, kuulasime Satyadev Barmani loenguid, mängisime arendavaid mänge Erki Kaikkoneniga, leidsime voodi alt surnud hiire, tegime diskot tünnisaunas Arne Lauriga, joogatasime, vaimlesime Joosep Kõrvitsaga, õppisime jutusaua ringis rääkima, mängisime jalkat ja kossu Tom Valsbergi ja Joosep Kõrvitsaga, laulsime igal õhtul mantraid ja väelaule.✿⊰ Osales 35 täiskasvanud last. Laager toimus Pariisi Puhkekülas.

✿ 2016 aasta laagris keskendusime hääle avamisele ja seda aitasid teha latino legend Fantuzzi, hääleõpetaja Igor Ezendam ja Triinu Taul! Osales 47 täiskasvanud last! Sõime krishnaiidide imelisi taimetoite! Toimus Kallaste Talus, Laitse kandis.

✿ 2017 aasta laagris olid trummimas, rütmimas ja mantraid laulmas multiinstrumentalist Pepe Danza Uruguaist ja Satyadev Barman Indiast. Keskendusime rohkem rütmidele. Osales 45. Toimus Vango imedemaal, Pärnumaal.

✿ 2018 aasta laagris oli kohal Vijay Krisna india rütmidega ja erikülaliseks Mustamäe valsi autor ja torupillimängija Avo Tamme! Laager toimus Adila Puhkekeskuses! Osales 44 last.

✿ 2019 aasta laagris oli tansuõpetajaks Margit Foht, diskot ja joogat tegi Arne Lauri, mantraid õpetas Vijay Krisna ja ekstaatilist tantsu tegi Romet Preismann! Osales 47 täiskasvanud last. Toimus Adila puhkekeskuses.

✿ 2020 aasta laagris keskendusime eneseväljendamisele, oma kire leidmisele ja väe kogumisele oma elus positiivsete muutuste loomiseks. Tom Valsberg viis meid erinevate kultuuride maailmamuusikasse, Sandra Lange tegi näitemängu, muinasjutte rääkis Erki Kaikkonen, tantsuhaldjad Margit Foht ja Merrit Helistve lennutasid meid kõrgustesse ning Marlen Annabel Kubri õpetas, kuidas oma elu teadlikult luua. Ekstaatilist mussi mängis DJ Ivo Naries. Osales 46 täiskasvanud last. Toimus Adila puhkekeskuses.

✿ 2021 aasta laager toimus esmakordselt Tauno Kangro juures Laitse Graniitvillas. Tom Walsberg viis meid oma muusika saatel rändama, Erki Kaikkonen vestis muinasjutte, Tauno Kangro õpetas, kuidas skultpuuri modelleerida, Sandra Lange viis näitemängude maailma, Kati Lumiste laulis hingelaule, tantsutas Merrit Helistve ja müramist hoidis ohjes Illimar Pilt.
Sai palju sauna, head süüa ja südamest naerda! Osales 50 täiskasvanud last. 

✿ 2022 aasta laager toimus taaskord Laitse Graniitvillas. Tom Walsberg viis suured lapsed väelaulude maailma, puusad pani nõksuma DJ Martin Saar, trumme õpetas Mattias Siitan ja hularõngaga möllutas Aive AsperkErki Kaikkonen vestis muinasjutte, Sandra Lange tegi näitemängu, Kaido Kubri häkkis isiksusetüüpe ja Merrit Helistve viis tantsima. Olukorda hoidis ohjes Illimar Pilt, fotosid klõpsutas Kadri Valsberg. Külas käis maailmakuulus ükssarvik Shaft Uddin.
Saun oli soe igal õhtul, toit oli taimne ja meeleolu ülev. Osales 33 täiskasvanud last.

lastelaager2020.1
lastelaager15
lastelaager12
lastelaager6
lastelaager5
lastelaager8
lastelaager1
lastelaager4
lastelaager
lastelaager3
lastelaager7
lastelaager9
lastelaager10
lastelaager2019.4
DSC--47
lastelaager2019.1
lastelaager2019.2
lastelaager2019.3
lastelaager2019
DSC-05701
DSC-05272_framed (1)
DSC-01973_framed (18)
DSC--4
lastelaager11
DSC-07775
P8040990
DSC-05181_framed (52)
lastelaager2020.2
DSC--32
kaisutamise ring
muinasjutuvestja Erki
häälejooga õpetaja Jane Kruus
mantrababa Satyadev Barman
hommikujooga Arne Lauriga
hommikuvaimlemine Joosep Kõrvitsaga
kõik mis ilus
on siin lubatud
Laagri tasu kuni 1. aprillini MÜÜK LÕPPENUD
Laagri tasu kuni 1. juunini MÜÜK LÕPPENUD
Laagri tasu kuni 1. juulini MÜÜK LÕPPENUD

Registreerudes peale 1. juulit 499 EUR

Sisaldab sööki, majutust, rõõmu, tantsu ja tralli!

Võta meiega ühendust
Pea Kontor

Kastani 15, Tallinn

Kadri Valsberg

56834766

unistustesuvelaager@gmail.com

laagri vastukajaD

Laul on läbi aegade olnud vaieldamatult kõige võimsam eneseavastusteekond. Kui laule lisada tubli annust väge, tantsu, mänge ning segada see läbi Tomi ja tema tiimi vapustava loomingulisusega ja kõike läbistava armastusega, siis tulemuseks on puhas maagia ja rõõmu laager, mis avardab su olemust igal tasandil!

Joonas Saks

Hea oli kohale tulla, kohal olla, kulgeda ajatult ja siis kogeda seda soojust, lähedust ja armastust läbi kaaslaste, laulu, tantsu ja mängu. 

 

Merle Birk

Nädalavahetus täis laulu, tantsu, mängulusti, üllatusi ja otsatut rõõmu. Kahtlemata kõige lahedam lastelaager, mis kunagi toimunud on!

Maria Ševeljova

Väga tore laager oli. Tänu teile ja kõigile laagrikaaslastele sai kogetud nii palju rõõmu, headust, südamlikkust ja vabanemist – karta on, et olen veel mõnda aega selle kõige mõju all. Aitäh teile selle kõige eest ja jään ootama uusi kohtumisi.

 

Anneli Kährik

Aitäh nende ühiste laulmiste eest, mis panid liikuma energiad ja tekitasid üksolemise tunde. Aitäh nende mängude, tantsude ja muinasjuttude eest, mis panid olema hetkes siin ja praegu. Aitäh teadmiste eest, mis avardasid silmaringi. Aitäh hommikuvaimlemiste eest, mis tuletasid meelde, et kõike ei ole vaja elus liiga tõsiselt võtta. Elu on mäng, mida igaühel tuleb ise mängida. Olen tänulik.

 

Heidi Allikas

Elu parim nädalavahetus! Need kolm päeva veetsin nagu muinasjutus, tagasi argipäeva jõudes ei saanud mitu päeva aru, kas see oli üks vapustavalt hea uni või juhtus see kõik päriselt. Aitäh, et sain maitsta, et elu võib olla üks katkematu joovastav õnnetunne - seeme on idanema pandud :)

 

Katti Aumeister

Please reload

Lastelaager 2023.jpeg
bottom of page