meie lugu

Namaste!

Meie oleme Jane ja Tom, hea tuju maaletoojad, nagu sõbrad meid kutsuvad.
 

2013 märtsikuus olime me Bali saarel ja vaimustusime kohalikest inimestest, nende elulaadist ja käsitööst. Bali saare inimesed on tõenäolisemad kõige alandlikumad ja rõõmsamad inimesed maailmas, kogu elu on üks suur tänupalve maaemale, isake taevale ning oma esiisadele ja see tekitab väga ilusa igapäevase tunde! Külastades erinevaid peresid nägime, et käsitööd tehakse tõepoolest rõõmuga ja selle tegemine on omamoodi kohaloleku tseremoonia. Viirukilõhnalises imelise loodusega Balil on maagiline aura, millest killuke on nüüd ka eestlasi rõõmustamas. 


Kuu aega sõitsime mööda Balit ringi, valisime perede juures kõige ilusamat kaupa ja suure osa lasime spetsiaalselt valmistada. Elulille lambid, osa mööblit, eestikeelsed positiivsed seinaripikud, vanasõnadega puust sildid, peeglikildudest valmistatud inspireerivad sõnad : rõõmusta, naerata, kallista, avasta, armasta, mis tuletavad meile meelde igapäevaseid väärtusi. Üks positiivne mõte võib muuta kogu sinu päeva!
 

Täitke oma kodud kvaliteetse rõõmuga, mis tuletab meile igal hetkel meelde, kui ilus on elu, kui me julgeme end väljendada, elada oma unistusi ja oskame olla tänulikud kõige selle eest, mis meil juba on.

 

 

Kui meie rändame välismaal, siis teenindab teid Namaste elustiili poes energiast pakatav Illimar, kes on Tommi õe mees ja meie suur sõber. Loodame, et temaga kohtumine rikastab teie elu!