Anna Hooandjas hoogu! Ilmub uus CD ja väelaulude Laulik!

Kallis sõber, meil on sulle imelised uudised! Valminud on VÄRSKE VÄELAULUDE LAULIK 18 lauluga! Kohe-kohe saavad valmis ka ahjusoojad 18 salvestatud laulu, mille mängisid kokku Tom Valsberg, Aive Asperk ja Rauno Vaher. Mis on VÄELAULUD? Need on eestikeelsed erinevate kultuuride põlisrahvaste muusikast inspireeritud laulud, mis on mõeldud kambakesi koos laulmiseks, et tekiks eriti võimas tunne ja energia. Just nagu regilaulud, aga seas on ka aafrika, indiaani ja keldi viise ning väestavaid sõnumeid. Väelaulud aitavad vabastada vanu emotsioone ja võimaldavad sul ennast laadida värske väega. Peagi valmivalt CD-lt saad kuulata just eestikeelseid lustakaid ja diipe väelaule ning neid kodus nautida CD-d kuulates või digitaalse albumi oma telefoni või arvutisse laadides.

  • LAULA KAASA JA JOO KAKAOD. Laulik on mõeldud kodus kaasa laulmiseks ja selle sees on 18 laulu sõnad ja akordid, lisaks veel kaks Tom Valsbergi luuletust, kakaotseremoonia avamise palve ja tseremoniaalse kakao valmistamise retsept. Seega saad vabalt selle põhjal läbi viia näiteks mõnel sünnipäeval või koosviibimisel oma kakaotseremoonia või lauluõhtu.

  • MÄNGI KITARRIL KAASA. Laulik on mõeldud kaasa laulmiseks ja kaasa mängimiseks, seepärast on laulikus ka akordid ning kõik laulikus olevad laulud salvestatud, et saaksid neid kenasti kuulata.

  • VÕI KUULA LAULE NIISAMA. Kui sa pole laulumees (mida me muidugi ei usu), siis võid muidugi laule ka lihtsalt kuulata ja nautida, kas füüsilise CDga või lood digitaalselt alla laadides oma arvutisse või telefoni. Kui sa kitarri ei mängi ega laulda veel ei taha, siis sinu jaoks tähendab see, et välja tuli lihtsalt uus vägev Väelaulude CD! VAATA VIDEOT HOOANDJASTFeatured Posts
Posts Are Coming Soon
Stay tuned...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square