top of page

Sat, Jul 03

|

LAITSE GRANIITVILLAS

BLISSTONIA 2023

5.augustil 💛Meelemürkide- ja alkovaba ekstaatilise tantsu- ja kakaofestar Blisstonia toimub juba viiendat aastat! Nagu ikka on kavas ohtralt tantsu ja elusat muusikat.

BLISSTONIA 2023
BLISSTONIA 2023

Time & Location

Jul 03, 2021, 12:00 p.m.

LAITSE GRANIITVILLAS

About the event

Viimasel kümnel aastal on üle maailma hakanud levima kakaotseremooniad, mille alustaladeks on puhas, minimaalselt töödeldud toorkakaost tehtud jook, erinevad helirännakud, põlisrahvastelt inspireeritud palved ja üheskoos lauldavad tseremoniaalsed laulud.

Teine uus ja järjest enam populaarsust koguv meelelahutuslik fenomen on ekstaatilne alkovaba tantsupidu, mis on tuntud ka kui "puhas" ehk ainetevaba tantsupidu.

Sellised tantsupeod said alguse jooga ja tervislikkude eluviiside levimisega viimasel kümnendil ja on nüüd jõudnud maailmas sadade tuhandete inimeste lemmikpidudeks.

Miks? Sest alkoholi puudumisel puudub sellistelt pidudelt täielikult ka purjakil jauramine, kraaklemised ja nõme külge löömine, mis tekitab paljudele tohutut ebamugavust. Selline puhas energia tagab turvalise ruumi, kus inimesed saavad end avada ja end vabalt välja elada.

Loosungiks on: "Tantsida, nagu keegi ei vaataks ja laulda, nagu keegi ei kuuleks!"

See on pidu, kus kõik võõrad on sinu sõbrad, neile võib tere öelda, silma vaadata ja pole keelatud ka sellises turvalises südameruumis kallistada.

See festival ongi sümbioos kakaotseremooniatest, kus lauldakse ja ekstaatilistest tantsupidudest, kus loomulikult tantsitakse end taevasse.

Share this event

bottom of page